خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / قوانین سایت

قوانین سایت

به تمام بازدیدکنندگان و خریداران عزیز سایت توصیه میشود تا قبل از خرید پروژه های خود حتما تمام قوانین سایت را مطالعه نمایند .

 

1- کلیه پروژه هایی که توسط سایت انجام می شود 2 بعد از تحویل به مشتری با یک دهم قیمت در سایت به فروش گذاشته می شود(سایت Projectp30 اختیار کامل در فروش پروژه هایی که توسط برنامه نویسان این سایت انجام می شود را دارد)

2- پروجکت پی سی تمام پروژه های موجود در سایت را به وسیله تیم برنامه نویسی خود پیاده سازی و به فروش میرساند  استفاده از پروژه خریداری شده فقط برای خریدار مجاز بوده و هرگونه فروش در سایت های دیگر پیگرد قانونی خواهد داشت .

3- تمام برنامه های سایت در چندین سیستم تست شده و بدون هیچگونه مشکلی اجرا خواهد شد . در صورت وجود هرگونه مشکل به وسیله پشتیبانی سایت خریدار راهنمایی خواهد شد  و آموزش استفاده و ساخت پروژه هم  با هزینه توافقی قابل انجام است .

4- کلیه پروژه های سایت صرفاً جنبه استفاده دانشجویی می باشد و هر گونه استفاده شخصی ، تجاری و … از پروژه ها غیر قانونی می باشد.مگر اینکه هزینه ما به تفاوت پروژه پرداخت شود.

5- تمام قسمت های موجود در پروژه ها به صورت دمو و تصاویر پروژه موجود است قبل از خرید تمام تصاویر و توضیحات را مطالعه نمایید و در صورت وجود سوال در قسمت نظرات سوال خود را ثبت نمایید تا راهنمایی دقیق صورت گیرد .

6- قیمت تمام پروژه ها به صورت ریال می باشد و در کنار دکمه خرید آنلاین دقیق ثبت شده است و بعد از خرید تخفیف و هزینه ای قابل عودت نیست .

هرگونه خرید از سایت projectp30.ir برابر با مطالعه کامل قوانین و پذیرفتن آنهاست .