پنجشنبه , 13:29
خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / پروژه ها / الکترونیک AVR / پروژه شبیه سازی دماسنج همراه با آلارم با پروتیوس

پروژه شبیه سازی دماسنج همراه با آلارم با پروتیوس

پروژه شبیه سازی دماسنج همراه با آلارم با پروتیوس یکی از پروژه های پرکاربرد و ساده در بین دانشجویان الکترونیک است. پروژه دماسنج با انواع سنسورهای دما به ویژه سنسورLM35 است.هدف اصلی این پروژه آشنایی و کار با واحد ADC میکرو است.همانطور که میدانید واحد ADC میکرو برای اندازه گیری مقادیر آنالوگ مورد استفاده قرار میگیرد. در این پروژه که شبیه سازی دماسنجبه همراه آلارم  و نمایش دما بر روی LCDبا نرم افزارهایBaccom وProteus 8 Professionalنام دارد از سنسور دما LM35 که پرکاربردترین سنسور دما در بین سنسورهای موجود است استفاده شده. این مدار هم به صورت شبیه سازی و هم به صورت ساخت قابل استفاده می باشد.برنامه نویسی این پروژه با نرم افزار Bascomانجام شده که از ویژگی های آن میتوان به سادگی و روان  بودن آن اشاره کرد.این پروژه در سه رنج دمایی 0-30،30-60 و بیشتر از 60 برنامه نویسی شده که با توجه به هر رنج عملیات خاصی انجام میدهد.

برای شییه سازی هم از جدیدترین ورژن Proteus که Proteus 8 Professionalنام دارد استفاده شده است.

اجرای پروژه: ابتدا در مرحله اول فایل هگز ساخته  شده در Bascom را در میکرو بارگذاری کرده و پس ازRunکردن  Proteus 8 Professional پروژه آماده استفاده میباشد. در مرحله بعد با تغییر دما سنسور تغییرات مربوطه را مشاهده کنید..

در ضمن کاربران عزیز می توانند برای انجام پروژه های برنامه نویسی و انجام پروژه های پروتیوس و AVR که لیست آنها در سایت نمی باشد از طریق فرم سفارش پروژه،پروژه مورد نظر خود را سفارش دهند

 

شبیه سازی دماسنج با پروتیوس

 

300,000 RIAL – خرید پروژه

یک دیدگاه

  1. عالی بود ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *