خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / پروژه ها / ای اس پی Asp.Net / پروژه سایت گالری خودرو با Asp.Net MVC

پروژه سایت گالری خودرو با Asp.Net MVC

در این بخش پروژه دیگری تحت عنوان پروژه پروژه پروژه پروژه سایت گالری خودرو با Asp.Net MVC به همراه بانک اطلاعاتی Sql Server طراحی و پیاده سازی شده است.در این پروژه مدل ارتباط با پایگاه داده به صورت Code First می باشد.

الگوی معماری MVC برای مدت زمان طولانی در مهندسی نرم افزار وجود داشته است. همه اکثر زبان ها از MVC با تغییرات اندکی استفاده می کنند، اما شاید مفهوم آن را ندانند .

MVC نرم افزار را به سه قسمت تقسیم می کند که عبارتند از Model، View و Controller.

Model: مدل شکل داده ها را نشان داده و مدل اطلاعات مربوط به برنامه را حفظ می کند. اشیاء مدل (Model objects) بازیابی و ذخیره حالت مدل در یک پایگاه داده است.

View: نمایش یک رابط کاربری است داده های نمایش داده شده را با استفاده از مدل به کاربر نشان می دهد و همچنین آنها را قادر به تغییر داده ها می کند.

Controller: کنترلر درخواست کاربر را مدیریت می کند. به طور معمول، کاربر بوسیله View درخواست مورد نظرش را به URL میفرستد، این درخواست توسط یک کنترلر مدیریت و اجراء می شود.

امکانات پروژه شامل موارد ذیل می باشد :

  • مدیریت گروه بندی خودروها (افزودن گروه جدید ، ویرایش گروه ، حذف گروه)
  • مدیریت خودروها (افزودن خودروی جدید ، ویرایش خودرو ، حذف خودرو)
  • جستجو خودروها براساس گروه بندی خودروها ، نام و مدل خودرو

 

در این بخش نیز تصاویری از سایت گالری خودرو برای کاربران عزیز قرار داده شده است تا قبل از دانلود پروژه یک دمویی از پروژه را مشاهده نمایند.

 

 

نرم افزارهای مورد نیاز جهت اجراء پروژه :

  • ویژال استودیو 2015 – Visual Studio 2015 یا نسخه بالاتر
  • اسکیول سرور 2008 – Sql Server 2008 یا نسخه بالاتر

توجه :

کاربر محترم کلیه پروژه های موجود در سایت توسط تیم برنامه نویسی ما تست و اجرایی شده است و هیچگونه مشکلی در پروژه ها وجود ندارد.در ضمن این سایت جهت اطمینان خاطر از صحت پروژه ها چند نمونه از تصاویر پروژه را در سایت قرار داده است تا کارابرن محترم قبل از خرید هم دمویی از پروژه را مشاهده نمایند و هم اینکه مطمئن شوند که مشکلی در اجراء و تست پروژه وجود ندارد.

توجه :

کاربر محترم در صورت مشکل در دانلود فایل خریداری شده لطفاً اطلاعات خرید خود را به شماره زیر در واتس آپ ارسال کنید تا بلافاصله فایل برای شما ارسال شود.

شماره تلگرام یا واتس آپ : 09197416350

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *