شنبه , 17:00
خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / پروژه ها / الکترونیک AVR / پروژه ولت متر AC-DC با پروتيوس

پروژه ولت متر AC-DC با پروتيوس

پروژه ولت متر AC-DC با شبیه ساز پروتیوس و زبان Basic از جمله پروژه های الکترونیک می باشد که توسط تیم برنامه نویس و سخت افزار Projectp30.ir طراحی و پیاده سازی شده است.ساخت ولت متر AC کمی سخت تر و پیچیده تر است.در این پروژه هم ولتمتر DC و هم ولت متر AC طراحی شده.در حالت  DCاز یک تقسیم ولتاژ استفاده شده تا ولتاژ روی پین میکرو بیش از 5 ولت نشود تا به میکرو آسیب برسد.این ولت متر برای اندازه گیری ولتاژDC تا 30 ولت طراحی شده.در حالت AC هم از یک سوساز و صافی استفاده شده تا ولتاژ بیش از حد روی پین میکرو قرار نگیرد. پروژه ولتمترAC/DCبه زبان Basic و شبیه سازی در Proteus 8 Professional یک پروژه کاربردی و ساده میباشد و می توان آن را برای درس آز میکرو و یا پروژه پایانی ارائه داد.
اجرای پروژه: ابتدا در مرحله اول فایل هگز ساخته  شده در Bascom  را در میکرو بارگذاری کرده و پس ازRun کردن  Proteus پروژه آماده استفاده می باشد. شما میتوانید به وسیله کلید انتخاب حالت ولتمتر(AC/DC)را انتخاب کرده و سپس ولتاژ ورودی را اندازه گیری کنید.
کاربران می توانند برای انجام پروژه های برنامه نویسی مخصوصاً پروژه های AVR و Proteus که لیست آنها در سایت موجود نمی باشد از طریق بخش تماس با ما یا بخش سفارش پروژه ، پروژه مورد نظر خود را سفارش دهند

 

تصاویر پروژه

پروژه ولت متر ac-dc

تصویر 1

 

پروژه ولت متر ac-dc با پروتیوس

تصویر 2

 

300,000 RIAL – خرید پروژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *