چهار شنبه , 08:19
خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / پروژه ها / الکترونیک AVR / پروژه شبیه سازی راه اندازی موتورها با زدن اعداد روی کیپد با پروتئوس

پروژه شبیه سازی راه اندازی موتورها با زدن اعداد روی کیپد با پروتئوس

پروژه شبیه سازی راه اندازی موتورها با زدن اعداد روی کیپد با پروتئوس یکی از پروژه هایی در آز میکرو مورد توجه اساتید می باشد شبیه سازی راه انداز موتورها متناسب بازدن عدد متناظر بر روي کيپد در Proteus است . که هدف از آن آشنایی با نحوه استفاده Keypad و کنترل تعدادی خروجی توسط کیپد است. که عملیات کنترل توسط کلیدهای ‌# و * میباشد که در قسمت اجرای پروژه به طور کامل  توضیح داده شده است.در این پروژه که درProteus 8 Professionaشبیه سازی شده است شما می توانید با نحوه کار ‌‌Keypad آشنا شده و تعدادی خروجی  را که 8عدد موتورDCمی باشد را کنترل کنید.زبان برنامه نویسی هم Bascom میباشد که اغلب در آز میکرو تدریس می شود.

اجرای پروژه: ابتدا در مرحله اول فایل هگز ساخته  شده در Bascom  را در میکرو بارگذاری کرده و پس ازRun کردن  Proteus 8 Professional پروژه آماده استفاده میباشد. در مرحله بعد یک عدد Keypad را فشرده وبرای اندازی موتورDC مورد نظر  فقط کافی است کلید * را انتخاب کرده و برای توقف موتور یا تعویض موتور کلید # را انتخاب کنید.

نمونه عکس های مربوط به پروژه در قسمت پایین قرارداده شده است و کاربران می توانند قبل از خرید پروژه دمو آن را مشاهده نمایند.

کاربران عزیز می توانند برای انجام پروژه های برنامه نویسی مخصوصاً پروژه های پروتئوس و AVR  که لیست آنها در سایت نمی باشد از طریق فرم سفارش پروژه،پروژه مورد نظر خود را سفارش دهند

برخی از تصاویر پروژه :

پروژه های پروتئوس

300,000 ریال – خرید پروژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *