خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / پروژه ها / ای اس پی Asp.Net / پروژه سایت کتابخانه آنلاین با Asp.Net MVC

پروژه سایت کتابخانه آنلاین با Asp.Net MVC

به دلیل محبوبیتی که معماری MVC در بین برنامه نویسان پیدا کرده است در این بخش نیز یک پروژه دیگر با موضوع پروژه سایت کتابخانه آنلاین با Asp.Net MVC به درخواست کاربران عزیز در سایت قرار داده شده است.

سایت کتابخانه آنلاین به زبان برنامه نویسی سی شارپ ، تکنولوژی Asp.Net ، معماری MVC و بانک اطلاعاتی Sql Server طراحی و پیاده سازی شده است.

یکی از دلایلی که برنامه نویسی با معماری MVC به کاربران و برنامه نویسان عزیز پیشنهاد می شود و همچنین یکی از دلایل سفارش پروژه های Asp.Net MVC این است که با توجه به حداقل وابستگی که مابین لایه‌های مختلف یک اپلیکیشن نوشته‌شده مبتنی بر معماری MVC وجود دارد، توسعه دهنده گان بدون آنکه در کار یکدیگر تداخلی ایجاد کنند قادر خواهند بود تا روی کامپوننت‌های مختلف کار کنند. به طور مثال، برنامه نویسان بک‌اند حتی بدون آنکه بخش رابط کاربری سایت تکمیل شده باشد می‌توانند دست به توسعهٔ Business Logic اپلیکیشن بزنند و بر همین منوال توسعه دهنده گان فرانت‌اند نیز می‌توانند ابتدا ساختار اصلی صفحات را به صورت استاتیک طراحی کرده سپس با تکمیل بخش بک‌اند اقدام به دینامیک کردن صفحات نمایند.

 

امکانات سایت کتابخانه آنلاین با Asp.Net MVC :

  • مدیریت اعضاء کتابخانه (ثبت عضو جدید ، ویرایش مشخصات اعضاء ، حذف عضو و جستجو اعضاء)
  • مدیریت کتابها (ثبت کتاب جدید ، ویرایش مشخصات کتاب ، حذف کتاب و جستجو کتابها)
  • صفحه جستجو و امانت گرفتن کتاب
  • صفحه برگشت از امانت
  • محاسبه اتوماتیک جریمه دیرکرد کتاب
  • مدیریت امانات

در این بخش نیز تصاویری از محیط پروژه طراحی سایت کتابخانه قرارداده شده است که کاربران عزیز می توانند قبل از دانلود پروژه Asp.Net MVC دمویی از پروژه را مشاهده نمایند.

همچنین دانشجویانی که نیاز به مستندات(گزارش کار) پروژه و آموزش ویدیویی سورس کد دارند نیز می توانند درخواست خود را برای ما ارسال نمایند تا در اسرع وقت آماده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *