خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / قوانین سایت

قوانین سایت

به تمام بازدیدکنندگان و خریداران عزیز سایت توصیه میشود تا قبل از خرید پروژه های خود حتما تمام قوانین سایت را مطالعه نمایند .

 

1- پروجکت پی سی میتواند پروژه های انجام شده را به چندین نفر بفروشد و هیچ محدودیتی در فروش به چندین نفر نخواهد داشت ، در صورت نیاز خریدار میتواند در قبال هزینه جداگانه پروژه خود را غیر قابل فروش نماید و تمام حق نرم افزار را از پروجکت پی سی خریداری نماید . 

2- پروجکت پی سی تمام پروژه های موجود در سایت را به وسیله تیم برنامه نویسی خود پیاده سازی و به فروش میرساند  استفاده از پروژه خریداری شده فقط برای خریدار مجاز بوده و هرگونه فروش در سایت های دیگر پیگرد قانونی خواهد داشت .

3- تمام برنامه های سایت در چندین سیستم تست شده و بدون هیچگونه مشکلی اجرا خواهد شد . در صورت وجود هرگونه مشکل به وسیله پشتیبانی سایت خریدار راهنمایی خواهد شد  و آموزش استفاده و ساخت پروژه هم  با هزینه توافقی قابل انجام است .

4- کلیه پروژه های سایت صرفاً جنبه استفاده دانشجویی می باشد و هر گونه استفاده شخصی ، تجاری و … از پروژه ها غیر قانونی می باشد.مگر اینکه هزینه ما به تفاوت پروژه پرداخت شود.

5- تمام قسمت های موجود در پروژه ها به صورت دمو و تصاویر پروژه موجود است قبل از خرید تمام تصاویر و توضیحات را مطالعه نمایید و در صورت وجود سوال در قسمت نظرات سوال خود را ثبت نمایید تا راهنمایی دقیق صورت گیرد .

6- قیمت تمام پروژه در کنار دکمه خرید آنلاین دقیق ثبت شده است و بعد از خرید تخفیف و هزینه ای قابل عودت نیست .

هرگونه خرید از سایت projectp30.ir برابر با مطالعه کامل قوانین و پذیرفتن آنهاست .