خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / آموزش خرید آنلاین پروژه

آموزش خرید آنلاین پروژه

با چه کارت هایی می توان خرید اینترنتی کرد؟

 
با تمام کارتهای عضو شبکه شتاب (اکثر بانک ها امکان خرید اینترنتی را دارا میباشند)
 
 

پس از یافتن  پروژه مورد نظر خود در سایت برای دانلود کردن و خرید پروژه شما باید  بر روی دکمه پرداخت آنلاین و یا  خرید پروژه  کلیک کنید.

در صورت وارد شدن به صفحه فاکتور خرید  اطلاعات پروژه خود را بررسی نمایید و اطلاعات شخصی مثل نام و ایمیل خود را در انتهای صفحه وارد نمایید  این اطلاعات برای پیگیری های بعدی و پشتیبانی نیاز است همچنین در انتهای خرید لینک دانلود در سایت به شما نشان داده خواهد شد و برای ایمیل ثبت شده در این مرحله ارسال خواهد شد 

 
بعد از چند ثانیه به طور خود کار به یکی ازسایت های بانک های کشور منتقل میشوید  .(نیاز نیست که سایت بانک با  بانک کارت شما یکی باشد)

در این صفحه قیمت پروژه در بالای صفحه نوشته شده است  سپس اطلاعات  کارت بانکی تان، از شما پرسیده می شود (برای راهنمایی انتهای صفحه مطالعه شود ) که در عکس زیر قابل مشاهده است .

5

 

پس از تکمیل شدن پرداخت به طور خود کار از سایت بانک به سایت پروجکت پی سی بازخواهید گشت و لینک دانلود پروژه مورد نظر برای شما به نمایش در خواهد آمد ، شما به راحتی میتوانید با کلیک بر روی لینک پروژه آن را دانلود و دریافت کنید .
 
کد پیگیری خود را نیز  یا داشت کنید.

در صورت هرگونه سوال  و یا مشکل احتمالی با بخش پشتیبانی سایت تماس بگیرید . 

 

راهنمای اطلاعات  مورد نیاز هنگام خرید از روی کارت  و دریافت رمز دوم :

 اطلاعات مورد نیاز برای پرداخت اینترنتی شما برای پرداخت از طریق اینترنت باید اطلاعات زیر را در اختیار داشته باشید: 1- شماره کارت این شماره 16 رقمی بر روی کارت همه بانک ها نوشته شده است. 1
2- رمز اینترنتی کارت (رمز دوم کارت)
رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما موقع استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می کنید متفاوت است. حتی این رمز با رمز اینترنت بانک که حساب خود را از طریق اینترنت چک می کنید، هم متفاوت است. در بانک ها معمولا زمانی که کارت خود را تحویل می گیرید، رمز خرید اینترنتی ندارید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی به روش زیر عمل کنید: اکثر بانک ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاههای ATM خود قرار داده اند. با مراجعه به دستگاه خودپرداز بانک خود کارت را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید.

2

عملیات دریافت رمز دوم تنها بر روی دستگاههای خودپرداز بانک صادر کننده کارت فعال است؛ یعنی اگر کارت شما مربوط به بانک تجارت است، بایستی برای دریافت این مشخصات به خودپردازهای همان بانک مراجعه کنید.

1- کد CVV2 کد CVV2 به صورت یک عدد 3رقمی (و به ندرت 4رقمی) مانند شمارۀ 16رقمی حک شده روی کارت، بر روی اکثر کارت ها نوشته شده است. مثلاً روی کارت های بانک های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3رقمی است. نکته مهم :  بعد از تعریف کردن یا تغییر رمز اینترنتی خودپرداز بانک به شما رسیدی می دهد که در آن کد CVV2 و تاریخ انقضای کارت نیز نمایش داده می شود.

 

 

 

 

3

      در برخی کارت ها کد CVV2 به صورت رقم 17، 18 و 19 بعد از 16رقم شماره کارت حک شده است.

 

 

 

 

 

4

4- تاریخ انقضای کارت تاریخ انقضاء هم روی اغلب کارت های بانکی نوشته شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، نگران نباشید، معمولا تاریخ انقضاء دقیقا 3 یا 5 سال بعد از تاریخ صدور کارت میباشد مثلا اگر تاریخ صدور کارت شما 10/87 باشد تاریخ انقضاء آن 10/90  یا 10/92 خواهد بود. نکته مهم : بعد از تعریف کردن یا تغییر رمز اینترنتی خودپرداز بانک به شما رسیدی می دهد که در آن کد CVV2 و تاریخ انقضای کارت نیز نمایش داده می شود.